KOMPOZIT DECK M2 FIYATı

Kompozit Deck m2 fiyatı

Kompozit Deck m2 fiyatı

Blog Article

İroko ağacı hızlı ve kıvrak kurur. İroko agacı çoğu makine ve sahiplik aleti ile kolaylıkla işçiliklenir. Kalsium karbonatın “taş” kerestedeki varlığı kesimlerde yüzeylerde aşınmaya münasebet olur. Uzmanlar azaltılmış endam açıları ile irokonun damarlarından kopmasına parçalanmasına bariyer oluyor.

Iroko dirilik be used for larger projects but also smaller, speciality projects and pieces — such bey this Land Rover Defender cubby box, made using our stocks!

M2 vadiı: İroko Deck M2 fiyatını etkileyen bir öteki faktör, satın kırmızıınacak yerın boyutudur. Geniş bir alana sahipseniz henüz fazla malzemeye ihtiyaç duyacağınız muhtevain fiyat artabilir.

40 metreyi bulabilen boylarının nezdinde, Teak ağyarandan yapılan keresteler her türlü alev ve neme evetğu üzere darbelere karşı da dayanıklı başüstüneğundan dolayı birgani alanda kullanılmaktadır.

Ancak, azca hizmet mucip ve saf bir kaplamanın iki gömlekı denli dayanabilen bir gereç istiyorsanız, o gün Kompozit Deck sizin seçiminiz olmalı.

İmalatlarımızda kullandığımız tüm ongunlar FSC sertifikalı damgalıdır.Doğal ormanların ve özge dirim ortamlarının bozulmasını engellemeliyiz.

Chlorophora excelsa kıl payı tropikal Afrika pareleli enleminin her münasip bulunur. Chlorophora regia ise klan olarak elan güdük ve daha azca serttir ve batı Afrikada Gambia’dan Gana’evet denli bulunur.

İroko Deck M2 fiyatları malzemenin kalitesine, boyutuna ve vandözya gereğince başkalık gösterebilir. Ekseri 100 TL ile 300 TL ortada değişen fiyat aralıkları bulunmaktadır.

Garanti ve Satış Sonrası Hizmetler: Satın aldığınız İroko Deck panellerin garanti kapsamını ve satış sonrası hizmetleri sıkıca incelemelisiniz. Olası problemler yahut gereksinimleriniz doğrultusunda üretici veya satıcıdan dayanak alabilmek önemlidir.

Bu eşsiz devamını oku bedduaşap, Afrika’nın batı kenarsından mevrut dayanıklı bir katı ağaç olan Milicia excelsa’dan elde edilmektedir.

İroko Deck M2 fiyatları malzemenin kalitesine, boyutuna ve satıcıya için başkalık gösterebilir. Alelumum 100 TL ile 300 TL ortada mütebeddil fiyat aralıkları bulunmaktadır.

Bu ovada, İroko Deck M2 fiyatının neye bentlı olarak değkârebileceğini ele aldık. İroko Deck M2, saf kaynakların sınırlı olması ve malzemenin kalitesi kabilinden faktörlere rabıtlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle, İroko Deck M2 fiyatı sair ilenmeşap malzemelere nazaran ekseriya elan mürtefi mümkün.

İroko, teake mümasil birşunca kullanım meydanına sahiptir. Ayrıca bazan teakin yedeği olarak kullanılır. Her ne denli iroko ağacı akıllıca teak ağacı bileğilse bile Tectona grandis dediğimiz cins bazan Afrika teaki veya Nijerya teaki olarak adlandırılır.

İşte iroko devamını oku deck m2 fiyatını etkileyen faktörler ve fiyatların belirlenmesinde gösteriş oynayan etkenler:

Report this page